Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Philosophy as a Way of Life: Erasmus and Philosophy

452585231_10229794734386637_6302319141117857214_n

Jest nam miło ogłosić, że profesorowie filozofii Eli Kramer z Uniwersytetu Wrocławskiego i Lucio Privitello z Universytetu Stocktona w New Jersey wydają właśnie anglojęzyczny przekład znakomitej monografii "Erazm i Filozofia" autorstwa profesora Juliusza Domańskiego, jednego z polskich nestorów filozofii.

Tłumaczenie jest wynikiem współpracy dra Grzegorza Czemiela z UMSC w Lublinie, mgra Krzysztofa Bekieszczuka - doktoranta UWr, a także dra Michaela Chase'a z Narodowego Centrum Badań Naukowych w Paryżu (CNRS). Publikacja została wydana przez wydawnictwo Brill jako 7 tom w serii "Philosophy as a Way of Life".

Serdecznie gratulujemy i czekamy na premierę wydawniczą, jaka będzie miała miejsce 26 września br.

Informacja o książce na stronie wydawcy: