Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > O Filozoficznej Szkole Przetrwania w TVP3 Wrocław

Zrzut-ekranu-2024-06-19-185108

O Filozoficznej Szkole Przetrwania, wspólnej inicjatywie Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego i działającego przy Instytucie Filozofii UWr Koła Naukowego Filozofii Stosowanej, mówiła w środę, 19 czerwca 2024 r., w programie „Fakty o poranku” w kanale telewizyjnym TVP3 Wrocław Natalia Mindowicz z działu programowego Przejścia Dialogu.

Link do audycji: https://wroclaw.tvp.pl/23441516/fakty-o-poranku, od 49:37 min.

Najbliższe spotkania Szkoły odbędą się w piątki, 5 i 26 lipca, o godz. 18.00 w Przejściu Dialogu (przejście podziemne przy ul. Świdnickiej). Pierwsze z nich dedykowane będzie problemowi „Człowiek vs. Chat GPT – czy sztuczna inteligencja ma szansę dorównać w dyskusji filozofom?”, zaś kolejne, zamykające pierwszą edycję cyklu, podejmie debatę nad kwestią „Dążenie do nieśmiertelności. Czy powinniśmy chcieć powstrzymać proces starzenia się?”.

Serdeczne zapraszamy!

wydarzenie-fb-fsp-ogolny-1