Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Die Weltanschauungen und die Wissenschaften - międzynarodowa konferencja naukowa

W piątek, 7 czerwca 2024 r. w Kamienicy pod Aniołami we Wrocławiu (ul. Kazimierza Wielkiego 31-31) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Die Weltanschauungen und die Wissenschaften“.

Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy Pracowni Badań nad Dziejami Filozofii na Śląsku, działającej w Instytucie Filozofii UWr. Spotkanie odbędzie się w ramach wieloletniej współpracy z Ruhr-Universität Bochum, na podstawie istniejącej umowy partnerskiej. Udział w konferencji zapowiedzieli goście z Niemiec, Austrii, Kolumbii, Brazylii i Polski. Poniżej prezentujemy plakat przedsięwzięcia.

plakat-TG

plakat (PDF / 523.45 kb)